myover40® POLSKI

Information

Misja

Myover40 to program przygotowany dla osób, które chciałyby posiadać ładne i sprawne ciało, bez bólu i bez ograniczonego zakresu ruchu - aż do później starości. Dedykowany jest dla osób po 40 roku życia, bez względu na płeć, rodzaj wykonywanej pracy, wzrost, czy wagę. Myover40 pomaga przełamać wstyd, nie wywiera presji i nie wymaga żadnego poziomu sprawności fizycznej. Wystarczy 15 minut dziennie z programem, aby podnieść swoje poczucie wartości, zniwelować bóle, pobudzić ciało i zrelaksować umysł. Myover40 udowadnia, że radość z życia, bycie sprawnym i dowartościowanym możliwe jest w każdym wieku i absolutnie dla każdego.

Myover40 to zestaw kompleksowych, jak najprostszych w wykonaniu ćwiczeń, opracowanych przy współpracy i wymianie wiedzy fizjoterapeutów, masażystów, trenerów osobistych oraz instruktorów Jogi i Pilates. Ćwiczenia te wykorzystują naturalne mechanizmy ciała w kształtowaniu dobrej postawy sylwetki, poprawy ruchu w stawach, niwelowania bólów pleców, barków i kolan. Dodatkowo zapewniają uczucie relaksu i odprężenia od rana do późnego wieczora.

Wizja

Motto:

„Zdrowi, sprawni i szczęśliwi po 40stce”

Myover40 budujemy na wiedzy i doświadczeniu wielu specjalistów. Przy jego tworzeniu ściśle współpracują ze sobą fizjoterapeuci, masażyści, trenerzy osobiści oraz instruktorzy Jogi i Pilates. W efekcie powstał najlepszy i najbardziej efektywny program ćwiczeń przeznaczony dla osób po 40-ym roku życia.

Instruktorzy Myover40 są przeszkoleni, wykwalifikowani i posiadają uprawnienia do prowadzenia programu, potwierdzone właściwym certyfikatem.

Patrzymy w przyszłość z optymizmem. Opieramy się na wiedz, doświadczeniu i znajomości potrzeb klienta. Dążymy z całym zaangażowaniem do osiągnięcia pozycji kreatywnego lidera na nowych rynkach i bycia liderem w treningu i zdrowym stylu życia osób po 40roku zycia.

Training locations

POZNAŃ WARSZAWA WROCŁAW GDAŃSK SZCZECIN KRAKÓW KATOWICE BIAŁA PODLASKA

Accreditation Trainings

Name of Training Qualification EQF
myover40® POLSKA myover40 master trainer

Contact

We encourage you to contact the training institution. For this purpose, please use the form below: