myover40® POLSKA

Informations

Type of training Theoretical-practical training
Teaching time [clock hours] 8
Break time during the course [minutes] 60
Practice recorded in documents [hours] 7
Exam course Yes
Url https://www.profi-fitness.ie/personal-trainer/fit-ball-class-instructor-staff
Prerequisites Warunkiem uzyskania uprawnień Instruktora programu myover40® jest posiadanie akredytacji REPs Polska na poziomie EQF3 (Instruktor Fitness, Instruktor Siłowni) lub EQF4 (Trener Personalny).

Training description

Myover40® jest kursem kierowanym do Instruktorów Fitness, Trenerów Personalnych, Instruktorów Siłowni oraz Instruktorów Pilates, Joga, Fizjoterapeutów i Rehabilitantów. Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest posiadanie potwierdzonych kwalifikacji przez REPs Polska lub inne właściwe instytucje weryfikujące uprawnienia.

Program został opracowany przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie fitness i jest jedynym treningiem, w którym zawarto elementy rolowania, automasażu i ucisku. Program dostosowany jest do nauczania w 60-minutowych lekcjach podzielony na 4 części – odmiennych od przyjętych dotychczas standardów:

- rozgrzewka prowadzona w różnych płaszczyznach, rozgrzewająca kompleksowo mięśnie, stawy i ścięgna;

- automasaż, który za pomocą rolowania i ugniatania lokalizuje i niweluje ból w ciele;

- wzmacnianie, które poprawia pracę układu ruchu;

- rozciąganie, które relaksuje i uelastycznia ciało.

Co 6 tygodni wprowadzana jest nowa lekcja, do której akredytowany Instruktor otrzymuje pakiet zestawu ćwiczeń, specjalnie opracowanych dla danej grupy wiekowej, wraz z video i muzyką dostosowaną do charakteru ćwiczeń. Dodatkowo akredytowany Instruktor otrzymuje zestaw narzędzi marketingowych wraz z pakietem materiałów promocyjnych.

Skills

Upcoming training

-

myover40® & tpmobility® POLSKA

Misja

Myover40 to program przygotowany dla osób, które chciałyby posiadać ładne i sprawne ciało, bez bólu i bez ograniczonego zakresu ruchu - aż do później starości. Dedykowany jest dla osób po 40 roku życia, bez względu na płeć, rodzaj wykonywanej pracy, wzrost, czy wagę. Myover40 pomaga przełamać wstyd, nie wywiera presji i nie wymaga żadnego poziomu sprawności fizycznej. Wystarczy 15 minut dziennie z programem, aby podnieść swoje poczucie wartości, zniwelować bóle, pobudzić ciało i zrelaksować umysł. Myover40 udowadnia, że radość z życia, bycie sprawnym i dowartościowanym możliwe jest w każdym wieku i absolutnie dla każdego.

Myover40 to zestaw kompleksowych, jak najprostszych w wykonaniu ćwiczeń, opracowanych przy współpracy i wymianie wiedzy fizjoterapeutów, masażystów, trenerów osobistych oraz instruktorów Jogi i Pilates. Ćwiczenia te wykorzystują naturalne mechanizmy ciała w kształtowaniu dobrej postawy sylwetki, poprawy ruchu w stawach, niwelowania bólów pleców, barków i kolan. Dodatkowo zapewniają uczucie relaksu i odprężenia od rana do późnego wieczora.

Wizja

Motto:

„Zdrowi, sprawni i szczęśliwi po 40stce”

Myover40 budujemy na wiedzy i doświadczeniu wielu specjalistów. Przy jego tworzeniu ściśle współpracują ze sobą fizjoterapeuci, masażyści, trenerzy osobiści oraz instruktorzy Jogi i Pilates. W efekcie powstał najlepszy i najbardziej efektywny program ćwiczeń przeznaczony dla osób po 40-ym roku życia.

Instruktorzy Myover40 są przeszkoleni, wykwalifikowani i posiadają uprawnienia do prowadzenia programu, potwierdzone właściwym certyfikatem.

Patrzymy w przyszłość z optymizmem. Opieramy się na wiedz, doświadczeniu i znajomości potrzeb klienta. Dążymy z całym zaangażowaniem do osiągnięcia pozycji kreatywnego lidera na nowych rynkach i bycia liderem w treningu i zdrowym stylu życia osób po 40roku zycia.

Contact

We encourage you to contact the training institution. For this purpose, please use the form below: